Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Pro média

 

Na této stránce je k dispozici ke stažení logo festivalu, vizuál/postery, tiskové zprávy, fotky a další materiály v tiskové kvalitě pro použití v médiích.

Tisková zpráva: KomiksFest! 2011

Ve dnech 28. 10. - 5. 11. 2011v Praze proběhne šestý ročník mezinárodního komiksového festivalu KomiksFEST!, jehož mottem zůstává Komiks unlimited!. Festival tradičně pořádá revue Labyrint a Seqence, občanské sdružení na podporu komiksu. Hlavními partnery letošního ročníku jsou Dopravní podnik hl.m. Prahy a BU2R.

Festival zahájí v pátek 28. 10. Open party v Klubovně 2.patro. Hlavní část programu proběhne během „komiksové soboty“ 29. 10. v MeetFactory, kde návštěvníci mohou debatovat s famózním autorem obálek Sandmana Davem McKeanem či ruským výtvarníkem Konstantinem Komardinem. Čestí autoři si zatančí Komiksovou ChaChu, na níž představí své projekty a nebude chybět ani manga sekce.

(podrobnosti o programu dále v článku)

KomiksFEST! a Big Book Brotherhood vyhlašují soutěž o nejlepší komiksovou postavu

 

Letošní KomiksFEST! přichází s novou soutěží určenou všem kreativním fanouškům komiksu. Do soutěže pojmenované     ARNAL po legendárním hrdinovi z alba Káji Saudka „Arnal a dva dračí zuby“ mohou tvůrci přihlásit vlastní komiksovou postavu – superhrdinu i superpadoucha.     Uzávěrka soutěže ARNAL je     9.10. Pořadatelé vítěze vyhlásí na závěrečné akci v Bio Oko 5.11.

KOMIKSFEST! 2011

Šestý ročník mezinárodního festivalu KomiksFEST! proběhne ve dnech     28. 10. až     5. 11. 2011 v     Praze. Mezi zahraničními hosty se objeví francouzský výtvarník Pascal Rabaté, oceněný letos za nejlepší režii na karlovarském filmovém festivalu, a Frederik Peeters ze Švýcarska, autor známého komiksu Modré pilulky o vztahu s HIV pozitivní dívkou. Festival zahájí Konstantin Komardin z Ruska, autor oficiálního plakátu a samozřejmě se představí i kompletní špička české komiksové scény.

KomiksFEST! 2011 - vizuál

KomiksFest! LOGO

Nové knihy