Levý seznam nabídek programu

Inzerce

Right menu


Benefiční aukce vinyl toys

KomiksFEST! dnes zahájí sérii benefičních aukcí osmnácti českých superhrdinů pro nadační fond Pink Bubble.     Postavičky pocházejí z rukou ceněných domácích výtvarných umělců,     designérů a komiksových tvůrců, kteří tzv. vinyl toys, domalovali a     dotvořili podle hesla DO IT YOURSELF.

 

Lovec   dinosaurů, který nezabíjí, pankáč, co už se  nepere, Voltairův Candid,   Čapkův mločí pěšák, králík, kterému je  nejlépe při teplotě 250 stupňů,   želví deratizátor, Pan Barevný,  Dadaman, lesní bůžek a supermotýl,   nemluvě přestárlém transvestitovi  opatřeném geniálním vědeckým mozkem a   kočce voyeurce, to jsou malí  hrdinové nespoutaných fantazií, které   stvořili tito autoři:
AntiMultivitamin,  Petr  Babák, David Böhm,  Josef Bolf, Milan Cais, Michal Cihlář,  Federico Díaz,  Jiří Franta,  FunkFu (Martin Svoboda), Jan Gemrot, Karel  Jerie, Krištof  Kintera, La4,  Nikkarin, Emil Norm, Jaromír Plachý,  Vladimír Strejček a  Lukáš Urbánek  aka Dr. Racek.

18 samostatných aukcí hrdinů proběhne postupně od 11. 10. do 2. 11. na serveru Aukro.cz. Každá aukce potrvá šest dní. Kompletní seznam hrdinů bude odtajněn na Facebooku KomiksFEST!u dnes 8. 10. Předání výtěžku se odehraje na slavnostním zakončení KF! 3.   11. v Bio  Oko, kde proběhne i jednodenní výstava vydražených figurek   (ty budou  k vidění i 27. 10. v Meetfactory na zahajovací sobotě   festivalu). Nadační fond Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem, náctiletým a mladým dospělým v ČR, získá sto procent vydražené částky. Benefiční aukci podporují Freshlabels.cz a Aukro.cz a veškeré náklady jdou za organizátory.

Galerie figurek

 

Nové knihy